බහුමාධ්‍ය ෆයිබර් ඔප්ටික් පැච් ලණුව

  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    ST සිට ST OM3 ඩුප්ලෙක්ස් පැච් ලණුව

    High අධිවේගී කේබල් ජාල සඳහා සෙරමික් ෆෙරූල් සමඟ EIA / TIA 604-2 හමුවෙයි. · කේබල් මුද්‍රණය විවිධ කේබල් පැහැදිලි කිරීමට සහ හඳුනා ගැනීමට උපකාරී වේ. Ir සර්කෝනියා සෙරමික් ෆෙරූල් ඔප්ටිමම් අයිඑල් සහ ආර්එල්. Ins නැමිය නොහැකි සංවේදී තන්තු කේබලය ඔරොත්තු දීමේ හැකියාව පිළිබඳ විශිෂ්ට කාර්ය සාධනයක් පෙන්වයි. · K = K පෙට්ටි පැකේජය ඔබේ අයිතම සඳහා උපරිම ආරක්ෂාව සපයයි. පිරිවිතර සම්බන්ධක ST සිට ST ජැකට් OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm ෆයිබර් ප්‍රකාරය 50 / 125μm OM3 ජැකට් වර්ණ ඇක්වා යූපීසී සිට යූපීසී දක්වා ජපට් ද්‍රව්‍ය PVC (OFNR), OFNP, LSZH ඇතුළු කිරීම ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    SC සිට SC OM4 ඩුප්ලෙක්ස් පැච් ලණුව

    High අධිවේගී කේබල් ජාල සඳහා සෙරමික් ෆෙරූල් සමඟ EIA / TIA 604-2 හමුවෙයි. · කේබල් මුද්‍රණය විවිධ කේබල් පැහැදිලි කිරීමට සහ හඳුනා ගැනීමට උපකාරී වේ. Ir සර්කෝනියා සෙරමික් ෆෙරූල් ඔප්ටිමම් අයිඑල් සහ ආර්එල්. Ins නැමිය නොහැකි සංවේදී තන්තු කේබලය ඔරොත්තු දීමේ හැකියාව පිළිබඳ විශිෂ්ට කාර්ය සාධනයක් පෙන්වයි. · K = K පෙට්ටි පැකේජය ඔබේ අයිතම සඳහා උපරිම ආරක්ෂාව සපයයි. පිරිවිතර සම්බන්ධක SC සිට SC ජැකට් OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm ෆයිබර් ප්‍රකාරය 50 / 125μm OM4 ජැකට් වර්ණ ඇක්වා යූපීසී සිට යූපීසී ජැකට් ද්‍රව්‍ය PVC (OFNR), OFNP, LSZH ඇතුළු කිරීම ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO සිට LC ඩුප්ලෙක්ස් OM3 ඩුප්ලෙක්ස් පැච් ලණුව

    ඉහළ dens නත්ව තන්තු ජාල සඳහා MPO සිට LC බ්‍රේක්අවුට් කේබල් ඔබේ හොඳම තේරීම වේ. එය විශේෂයෙන් නිර්මාණය කර ඇත්තේ වේගවත් ඊතර්නෙට්, ෆයිබර් නාලිකාව, දත්ත මධ්‍යස්ථානය සහ ගිගාබිට් ඊතර්නෙට් යෙදුම් සඳහා ය. (6) එස්එෆ්පී + එම්පීඕ ඇඩැප්ටර පැනලයකට සහ එම්පීඕ කඳට සම්බන්ධ කිරීම සඳහා මෙම ෆයිබර් පටි කේබලය භාවිතා කරයි. පිරිවිතර සම්බන්ධකය MPO ගැහැණු (පින් රහිත) සම්බන්ධකය B LC UPC ඩුප්ලෙක්ස් ෆයිබර් ප්‍රකාරය OM3 50 / 125μm තරංග ආයාමය 850/1310nm 40/100G ඊතර්නෙට් දුර 100m 850nm 10G ඊතර්නෙට් ඩිස් ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    MTP OM4 පැච් ලණුව

    සාම්ප්‍රදායික ඔප්ටිකල් ෆයිබර් කේබල් හා සසඳන විට 50 / 125μm OM4 බහුමාධ්‍ය වංගුව සංවේදී නොවන ෆයිබර් ඔප්ටික් කේබලය නැමී හෝ ඇඹරෙන විට අඩු අවධානයක් යොමු කරයි. දත්ත මධ්‍යස්ථාන, ව්‍යවසාය ජාල, ටෙලිකොම් කාමරය, සේවාදායක ගොවිපලවල්, වලාකුළු ආචයන ජාල සහ ෆයිබර් පැච් කේබල් අවශ්‍ය ඕනෑම ස්ථානයක ඔබේ ඉහළ dens නත්ව කේබල් සඳහා වැඩි ඉඩක් ඉතිරි කර ගත හැකිය. මෙම 50/125 OM4 බහුමාධ්‍ය ෆයිබර් ඔප්ටික් කේබලය සම ...
  • MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    MTP සිට LC 12 තන්තු OM3 Fanout කේබලය

    USCONEC සම්බන්ධක සමඟ 1.0.35dB අල්ට්‍රා ලෝ IL, LC සම්බන්ධක සමඟ 0.15dB අල්ට්‍රා ලෝ IL. 2.කෝර්නිං හෝ YOFC ෆයිබර් නිර්මාණය කර ඇත්තේ ISO, IEC, RoHS සමත් වීම සඳහා ය. ආදිය ප්‍රමිති. 3.බෙන්ඩ් සංවේදී නොවන තන්තු කේබලය ඔරොත්තු දීමේ හැකියාව පිළිබඳ විශිෂ්ට කාර්ය සාධනයක් පෙන්වයි. 4.K = K පෙට්ටි පැකේජය ඔබේ අයිතම සඳහා උපරිම ආරක්ෂාවක් සපයයි. පිරිවිතර සම්බන්ධකය
  • SC To SC OM1 Duplex Patch Cord

    SC සිට SC OM1 ඩුප්ලෙක්ස් පැච් ලණුව

    High අධිවේගී කේබල් ජාල සඳහා සෙරමික් ෆෙරූල් සමඟ EIA / TIA 604-2 හමුවෙයි. · කේබල් මුද්‍රණය විවිධ කේබල් පැහැදිලි කිරීමට සහ හඳුනා ගැනීමට උපකාරී වේ. Ir සර්කෝනියා සෙරමික් ෆෙරූල් ඔප්ටිමම් අයිඑල් සහ ආර්එල්. Ins නැමිය නොහැකි සංවේදී තන්තු කේබලය ඔරොත්තු දීමේ හැකියාව පිළිබඳ විශිෂ්ට කාර්ය සාධනයක් පෙන්වයි. · K = K පෙට්ටි පැකේජය ඔබේ අයිතම සඳහා උපරිම ආරක්ෂාව සපයයි. පිරිවිතර සම්බන්ධක SC සිට SC ජැකට් OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm ෆයිබර් ප්‍රකාරය 62.5 / 125μm ජැකට් වර්ණ තැඹිලි ඔප දැමීම UPC සිට UPC ජැකට් ද්‍රව්‍ය PVC (OFNR), ...
  • SC To SC OM2 Duplex Patch Cord

    SC සිට SC OM2 ඩුප්ලෙක්ස් පැච් ලණුව

    මෙම ෆයිබර් ඔප්ටික් පැච් රැහැන් බහුමාධ්‍යය ඉහළ කාර්ය සාධනයක් සහිත ජැකට් ද්‍රව්‍ය වලින් සමන්විත වන අතර එමඟින් භාවිතය සඳහා දිගු සේවා කාලයක් ඇත. සාම්ප්‍රදායික ඔප්ටිකල් ෆයිබර් කේබල් හා සසඳන විට නැමී හෝ ඇඹරුණු විට එය අඩු අවධානයක් යොමු කරයි, එමඟින් ෆයිබර් ඔප්ටික් කේබල් ස්ථාපනය කිරීම හා නඩත්තු කිරීම වඩාත් කාර්යක්ෂම කරයි. PVC (OFNR), OFNP, LSZH ඇතුළුව ජැකට් ද්‍රව්‍යමය විකල්ප වර්ග තුනක් ඇති අතර මිනිසුන්ට ඔවුන්ගේ අවශ්‍යතාවය අනුව වඩා හොඳ තේරීමක් කළ හැකිය. දීප්තිමත් හා තැඹිලි පෙනුමට ...
  • SC to SC OM3 Duplex Patch Cord

    SC සිට SC OM3 ඩුප්ලෙක්ස් පැච් ලණුව

    High අධිවේගී කේබල් ජාල සඳහා සෙරමික් ෆෙරූල් සමඟ EIA / TIA 604-2 හමුවෙයි. · කේබල් මුද්‍රණය විවිධ කේබල් පැහැදිලි කිරීමට සහ හඳුනා ගැනීමට උපකාරී වේ. Ir සර්කෝනියා සෙරමික් ෆෙරූල් ඔප්ටිමම් අයිඑල් සහ ආර්එල්. Ins නැමිය නොහැකි සංවේදී තන්තු කේබලය ඔරොත්තු දීමේ හැකියාව පිළිබඳ විශිෂ්ට කාර්ය සාධනයක් පෙන්වයි. · K = K පෙට්ටි පැකේජය ඔබේ අයිතම සඳහා උපරිම ආරක්ෂාව සපයයි. පිරිවිතර සම්බන්ධක SC සිට SC ජැකට් OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm ෆයිබර් ප්‍රකාරය 50 / 125μm OM3 ජැකට් වර්ණ ඇක්වා යූපීසී සිට යූපීසී දක්වා ජපට් ද්‍රව්‍ය PVC (OFNR), OFNP, LSZH ඇතුළු කිරීම ...
  • LC to LC OM4 Duplex Patch Cord

    LC සිට LC OM4 ඩුප්ලෙක්ස් පැච් ලණුව

    High අධිවේගී කේබල් ජාල සඳහා සෙරමික් ෆෙරූල් සමඟ EIA / TIA 604-2 හමුවෙයි. · කේබල් මුද්‍රණය විවිධ කේබල් පැහැදිලි කිරීමට සහ හඳුනා ගැනීමට උපකාරී වේ. Ir සර්කෝනියා සෙරමික් ෆෙරූල් ඔප්ටිමම් අයිඑල් සහ ආර්එල්. Ins නැමිය නොහැකි සංවේදී තන්තු කේබලය ඔරොත්තු දීමේ හැකියාව පිළිබඳ විශිෂ්ට කාර්ය සාධනයක් පෙන්වයි. · K = K පෙට්ටි පැකේජය ඔබේ අයිතම සඳහා උපරිම ආරක්ෂාව සපයයි. පිරිවිතර සම්බන්ධක LC සිට LC ජැකට් OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm ෆයිබර් ප්‍රකාරය 50 / 125μm OM4 ජැකට් වර්ණ ඇක්වා යූපීසී සිට යූපීසී දක්වා ජපට් ද්‍රව්‍ය PVC (OFNR), OFNP, LSZH ඇතුළු කිරීම ...
  • LC To LC OM3 Duplex Patch Cord

    LC සිට LC OM3 ඩුප්ලෙක්ස් පැච් ලණුව

    High අධිවේගී කේබල් ජාල සඳහා සෙරමික් ෆෙරූල් සමඟ EIA / TIA 604-2 හමුවෙයි. · කේබල් මුද්‍රණය විවිධ කේබල් පැහැදිලි කිරීමට සහ හඳුනා ගැනීමට උපකාරී වේ. Ir සර්කෝනියා සෙරමික් ෆෙරූල් ඔප්ටිමම් අයිඑල් සහ ආර්එල්. Ins නැමිය නොහැකි සංවේදී තන්තු කේබලය ඔරොත්තු දීමේ හැකියාව පිළිබඳ විශිෂ්ට කාර්ය සාධනයක් පෙන්වයි. · K = K පෙට්ටි පැකේජය ඔබේ අයිතම සඳහා උපරිම ආරක්ෂාව සපයයි. පිරිවිතර සම්බන්ධක LC toLC ජැකට් OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm ෆයිබර් ප්‍රකාරය 50 / 125μm OM3 ජැකට් වර්ණ ඇක්වා යූපීසී සිට යූපීසී ජැකට් ද්‍රව්‍ය දක්වා පීවීසී (ඕඑෆ්එන්ආර්), ඕ ...
  • LC To LC OM2 Duplex Patch Cord

    LC සිට LC OM2 ඩුප්ලෙක්ස් පැච් ලණුව

    1. නිෂ්පාදිතය ආනයනික සෙරමික් අල්ෙපෙනති භාවිතා කරන අතර උසස් තත්ත්වයේ ෆයිබර් ඔප්ටික් කේබල් ආනයනය කරයි. 2. තන්තු වල කේන්ද්‍රීය අපගමනය, තන්තු වල අවතල, සීරීම් හා අඩුපාඩු නොමැතිව තන්තු මතුපිට සහ සෙරමික් කෙළවරේ වක්‍රයේ අරයෙහි පරාමිතීන් සපුරාලීම සඳහා විදේශීය උසස් ඇඹරුම් තාක්ෂණය සහ ඇඹරුම් උපකරණ හඳුන්වා දීම. සම්මත. 3. ඇතුළත් කිරීමේ පාඩුව කුඩා වන අතර, ආපසු යාමේ අලාභය විශාලය, අන්තර් හුවමාරු හැකියාව හොඳයි, නැවත නැවත ඇතුළත් කිරීම සහ r ...
  • LC to LC OM1 Duplex Patch Cord

    LC සිට LC OM1 ඩුප්ලෙක්ස් පැච් ලණුව

    High අධිවේගී කේබල් ජාල සඳහා සෙරමික් ෆෙරූල් සමඟ EIA / TIA 604-2 හමුවෙයි. · කේබල් මුද්‍රණය විවිධ කේබල් පැහැදිලි කිරීමට සහ හඳුනා ගැනීමට උපකාරී වේ. Ir සර්කෝනියා සෙරමික් ෆෙරූල් ඔප්ටිමම් අයිඑල් සහ ආර්එල්. Ins නැමිය නොහැකි සංවේදී තන්තු කේබලය ඔරොත්තු දීමේ හැකියාව පිළිබඳ විශිෂ්ට කාර්ය සාධනයක් පෙන්වයි. · K = K පෙට්ටි පැකේජය ඔබේ අයිතම සඳහා උපරිම ආරක්ෂාව සපයයි. පිරිවිතර සම්බන්ධක LC සිට LC ජැකට් OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm ෆයිබර් ප්‍රකාරය 62.5 / 125μm ජැකට් වර්ණ තැඹිලි ඔප දැමීම UPC සිට UPC ජැකට් ද්‍රව්‍ය PVC (OFNR), ...