නිෂ්පාදන

  • EOC Slave EB-400/401 EOC Terminal: EB-400-B/EB-401-B

    EOC Slave EB-400/401 EOC පර්යන්තය: EB-400-B / EB-401-B

    ස්වාධීන EOC පර්යන්ත උපකරණ. හෝම් ප්ලග් ඒවී / අයිඊඊඊ 1901 තාක්‍ෂණය, ක්වාල්කොම් AR7411 චිපය භාවිතා කරයි, 65MHz ට අඩු අඩු සංඛ්‍යාත කලාපයක් භාවිතා කරයි, සහ කොක්සියල් බෙදාහැරීමේ ජාලය තුළ ඊතර්නෙට් දත්ත සං als ා සම්ප්‍රේෂණය සාක්ෂාත් කර ගැනීම සඳහා ඊසී ශ්‍රේණියේ ඊඕසී හෙඩ්-එන්ඩ් උපකරණ සමඟ සහයෝගයෙන් කටයුතු කරයි. විකල්ප WIFI ශ්‍රිතය. නිෂ්පාදන ලක්ෂණ 1. මධ්‍යම කාර්යාල ඒකාබද්ධ අච්චු වින්‍යාසය ලබා දෙන අතර උපාංගය ප්ලග් සහ ප්ලේය. 2. කේබල් මිශ්‍ර සං signal ා ආදාන RF වරාය සහ 1 රූපවාහිනී සං signal ා ප්‍රතිදානය RF p ...
  • Outdoor 2 WAY TAP (5~1000 MHz)

    එළිමහන් 2 WAY TAP (5 ~ 1000 MHz)

    HT200B11 ටැප් අගය dB 4 8 11 14 17 20 23 26 29 32 ඇතුල් කිරීමේ අලාභය (-dB මැක්ස්) සංඛ්‍යාතය (MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.7 0.9 0.5 0.5 0.5 0.4 0.4 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.1 0.6 0.7 0.6 0.5 0.5 0.5 301 ~ 400 - 3.2 2.0 1.3 0.8 0.8 0.8 0.5 0.5 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.0 1.0 0.9 0.7 0.7 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.6 1.1 1.1 1.0 0.8 0.8 0.8 60 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.3 1.3 1.2 1.2 1.2 751 ~ 900 - 4.3 2.8 2.2 1.7 1.6 1.5 1.4 1.4 ...
  • Outdoor 4 WAY TAP (5~1000 MHz)

    එළිමහන් 4 WAY TAP (5 ~ 1000 MHz)

    HT400B11 ටැප් අගය dB 8 11 14 17 20 23 26 29 32 ඇතුල් කිරීමේ අලාභය (-dB මැක්ස්) සංඛ්‍යාතය (MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.6 1.0 0.6 0.5 0.5 0.4 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.0 0.7 0.7 0.6 0.5 0.5 301 ~ 400 - 3.2 1.9 1.3 0.9 0.9 0.8 0.5 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.1 1.0 0.9 0.7 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.5 1.2 1.1 1.0 0.8 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.4 1.3 1.2 1.2 751 900 - 4.5 3.0 2.2 1.7 1.7 1.5 1.4 1.4 901 ~ 1000 - 4.9 3.5 2.5 2.0 2.0 1.8 1.7 1.6 ටැප් නැතිවීම ...
  • Outdoor 8 WAY TAP (5~1000 MHz)

    එළිමහන් 8 WAY TAP (5 ~ 1000 MHz)

    HT800B11 ටැප් අගය dB 11 14 17 20 23 26 29 32 ඇතුල් කිරීමේ අලාභය (-dB මැක්ස්) සංඛ්‍යාතය (MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.6 1.0 0.6 0.5 0.5 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.0 0.7 0.7 0.6 0.5 301 400 - 3.2 1.9 1.3 0.9 0.9 0.8 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.1 1.0 0.9 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.5 1.2 1.1 1.0 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.4 1.3 1.2 751 ~ 900 - 4.5 3.0 2.2 1.7 1.7 1.5 1.4 901 ~ 1000 - 4.9 3.5 2.5 2.0 2.0 1.8 1.7 ටැප් ලොස් අයි ...
  • Outdoor Splitters (5~1000 MHz)

    එළිමහන් බෙදීම් (5 ~ 1000 MHz)

    HT204B21, HT306B21, HT306B21 පරාමිති කලාප පළල 2 මාර්ගය 3 මාර්ගය (සමතුලිත) HT306A21 3 මාර්ගය (අසමබර) HT306B21 ඇතුල්වීමේ අලාභය (-dB උපරිම) සංඛ්‍යාතය (MHz) අඩු-ඉහළ 5 ~ 10 4.2 6.5 7.5 4.0 11 300 4.1 5.9 7.4 3.9 301 ~ 400 4.2 5.9 7.6 4.1 401 ~ 450 4.3 6.0 7.9 4.1 451 ~ 600 4.5 6.4 7.9 4.8 601 ~ 750 4.9 7.2 8.2 4.9 751 ~ 900 5.2 7.8 8.4 5.2 901 ~ 1000 5.3 7.9 8.7 5.4 වරාය 2 වරාය 2- වරාය 3 වරාය 2- වරාය 4 වරාය 3- වරාය 4 අඩු-පහත්-ඉහළ-පිටත-පිටතට ...
  • Outdoor Couplers (5~1000 MHz)

    එළිමහන් කප්ලර් (5 ~ 1000 MHz)

    HT100B21 ටැප් අගය dB ටැප් 8 ටැප් 12 ටැප් 16 ඇතුල් කිරීමේ අලාභය පිටවීම (-dB මැක්ස්) සංඛ්‍යාතය (MHz) 5 ~ 10 1.6 1.1 1.1 11 ~ 300 1.7 1.2 1.1 301 ~ 400 1.8 1.3 1.2 401 ~ 450 1.9 1.4 1.3 451 600 2.0 1.6 1.5 601 ~ 750 2.4 2.0 1.7 751 ~ 900 3.0 2.4 2.2 901 ~ 1000 3.5 2.7 2.5 ටැප් නැතිවීම තට්ටු කිරීමට ± ± 1.5dB) 5 ~ 600 8.5 12.0 16.0 601 ~ 1000 8.5 12.5 16.0 පිටත සිට තට්ටු කරන්න (dB අවම) 5 ~ 10 18 20 22 11 ~ 600 25 26 28 601 ~ 750 24 26 28 751 ~ 900 21 24 25 901 ~ 1000 19 2 ...
  • 1550nm Mini Optical Amplifier (ZOA1550MA)

    1550nm මිනි ඔප්ටිකල් ඇම්ප්ලිෆයර් (ZOA1550MA)

    1. දෘශ්‍ය මොඩියුලය මගින් පොම්ප ලේසර් සහ එර්-මාත්‍රිත තන්තු ඇමරිකාවෙන් ආනයනය කරනු ලැබේ. 2. යන්ත්‍රය පරිපූර්ණ හා විශ්වාසදායක දෘෂ්‍ය බල ප්‍රතිදානයකින් සමන්විත වන අතර, ස්ථාවර පරිපථය සහ ලේසර් තාප විදුලිය සිසිල් උෂ්ණත්ව පාලන පරිපථය මඟින් සමස්ත යන්ත්‍රයේම හොඳම ක්‍රියාකාරිත්වය සහ ලේසර්වල ස්ථාවර දිගු ආයු කාලය සහතික කෙරේ. 3. යන්ත්‍රය තුළ මයික්‍රොප්‍රොසෙසර් මෘදුකාංගයක් ඇත. ලේසර් තත්ව අධීක්ෂණය, ඩිජිටල් සංදර්ශකය, දෝෂ අනතුරු ඇඟවීම, ජාල කළමනාකරණය සහ වෙනත් කාර්යයන්. මෙහෙයුම් පරාසය පසු ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 වරාය 1000Mbps ඊතර්නෙට් සිට 2 ෆයිබර් ස්විච් මාදිලිය ZJ-1000228-S20

    8 වරාය 1000Mbps ඊතර්නෙට් සිට 2 ෆයිබර් ස්විචය 1000BASE-FX ඊතර්නෙට් තඹ මාධ්‍යය 1000Base-TX ෆයිබර් දක්වා. සං signal ා ළඟා කර ගැනීම දීර් to කිරීම සඳහා තඹ පාදක ජාලයක් ෆයිබර් ඔප්ටික් වෙත යාවත්කාලීන කිරීම සඳහා පහසු සහ ආර්ථික විසඳුමක් ලබා දෙන්න. ෆයිබර් ස්විච් සම්ප්‍රේෂණ දුර 120KM දක්වා. ප්ලග්-ඇන්ඩ් ප්ලේ සැලසුම, ස්ථාපනය කිරීමට පහසුය. එය තනිවම භාවිතා කළ හැකිය. විශේෂාංග Port 8 වරාය 100/1000 එම් ඊතර්නෙට් + 2 පෝට් ෆයිබර් ස්විචය, එස්සී half අර්ධ හෝ පූර්ණ ද්විත්ව ස්වයංක්‍රීය සාකච්ඡා • තඹ වරාය සඳහා ස්වයංක්‍රීය සාකච්ඡා • 100/1000 එම්බීඑස් • ඔටෝ එම්ඩී ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 වරාය 1000Mbps ඊතර්නෙට් සිට 1 ෆයිබර් ස්විච් මාදිලිය ZJ-1000208-S20

    වරාය 1000Mbps ඊතර්නෙට් සිට ෆයිබර් ස්විචය 1000BASE-FX ඊතර්නෙට් තඹ මාධ්‍යය 1000Base-TX ෆයිබර් දක්වා. සං signal ා ළඟා කර ගැනීම දීර් to කිරීම සඳහා තඹ පාදක ජාලයක් ෆයිබර් ඔප්ටික් වෙත යාවත්කාලීන කිරීම සඳහා පහසු සහ ආර්ථික විසඳුමක් ලබා දෙන්න. ෆයිබර් ස්විච් සම්ප්‍රේෂණ දුර 120KM දක්වා. ප්ලග්-ඇන්ඩ් ප්ලේ සැලසුම, ස්ථාපනය කිරීමට පහසුය. එය තනිවම භාවිතා කළ හැකිය. විශේෂාංග Port 8 වරාය 100/1000 එම් ඊතර්නෙට් + 1 වරාය ෆයිබර් ස්විචය, එස්සී half අර්ධ හෝ පූර්ණ ද්විත්ව ස්වයංක්‍රීය සාකච්ඡා • තඹ වරාය සඳහා ස්වයංක්‍රීය සාකච්ඡා - 100/1000 එම්පීඑස් • ඔටෝ එම්ඩීඅයි / එම් ...
  • 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 වරාය 1000Mbps ඊතර්නෙට් සිට ෆයිබර් ස්විච් ZJ-1000204-S20

    2 වරාය 1000Mbps ඊතර්නෙට් සිට ෆයිබර් ස්විචය 1000BASE-FX ඊතර්නෙට් තඹ මාධ්‍යය 1000Base-TX ෆයිබර් දක්වා. සං signal ා ළඟා කර ගැනීම දීර් to කිරීම සඳහා තඹ පාදක ජාලයක් ෆයිබර් ඔප්ටික් වෙත යාවත්කාලීන කිරීම සඳහා පහසු සහ ආර්ථික විසඳුමක් ලබා දෙන්න. ෆයිබර් ස්විච් සම්ප්‍රේෂණ දුර 120KM දක්වා. ප්ලග්-ඇන්ඩ් ප්ලේ සැලසුම, ස්ථාපනය කිරීමට පහසුය. එය තනිවම භාවිතා කළ හැකිය. විශේෂාංග Port 4 වරාය 100/1000 එම් ඊතර්නෙට් + 2 වරාය ෆයිබර් ස්විචය, එස්සී half අඩක් හෝ පූර්ණ ද්විත්ව ස්වයංක්‍රීය සාකච්ඡා • තඹ වරාය සඳහා ස්වයංක්‍රීය සාකච්ඡා - 100/1000 එම්පීඑස් • ඔටෝ එම්ඩීඅයි / එම් ...
  • 2 Ports 100/1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 වරාය 100 / 1000Mbps ඊතර්නෙට් ෆයිබර් ස්විච් ආකෘතිය ZJ-1000102-25

    2 වරාය 100 / 1000Mbps ඊතර්නෙට් ෆයිබර් ස්විචය 1000BASE-FX ඊතර්නෙට් තඹ මාධ්‍යය සිට 1000Base-TX ෆයිබර් දක්වා. සං signal ා ළඟා කර ගැනීම දීර් to කිරීම සඳහා තඹ පාදක ජාලයක් ෆයිබර් ඔප්ටික් වෙත යාවත්කාලීන කිරීම සඳහා පහසු සහ ආර්ථික විසඳුමක් ලබා දෙන්න. ෆයිබර් ස්විච් සම්ප්‍රේෂණ දුර 120KM දක්වා. ප්ලග්-ඇන්ඩ් ප්ලේ සැලසුම, ස්ථාපනය කිරීමට පහසුය. එය තනිවම භාවිතා කළ හැකිය. විශේෂාංග Port 2 වරාය 100/1000 එම් ඊතර්නෙට් + 1 වරාය තන්තු ස්විචය, තනි මාදිලියේ ද්විත්ව තන්තු • අඩක් හෝ සම්පූර්ණ ද්විත්ව ස්වයංක්‍රීය සාකච්ඡා • 100/1000 Mbps ස්වයංක්‍රීය සාකච්ඡා සඳහා ...
  • 1000Mbps SFP Media Converter  ZJ-GS03-PF

    1000Mbps SFP මාධ්‍ය පරිවර්තකය ZJ-GS03-PF

    1000Mbps ඊතර්නෙට් RJ45 සිට SFP මාධ්‍ය පරිවර්තකය 100BASE-FX තන්තු 100Base-TX තඹ මාධ්‍යයක් හෝ අනෙක් අතට පරිවර්තනය කරයි. සං signal ා ළඟා කර ගැනීම දීර් to කිරීම සඳහා තඹ පාදක ජාලයක් ෆයිබර් ඔප්ටික් වෙත යාවත්කාලීන කිරීම සඳහා පහසු සහ ආර්ථික විසඳුමක් ලබා දෙන්න. මාධ්‍ය පරිවර්තක සම්ප්‍රේෂණ දුර 120KM දක්වා. ප්ලග්-ඇන්ඩ් ප්ලේ සැලසුම, ස්ථාපනය කිරීමට පහසුය. එය තනිවම භාවිතා කළ හැකිය, නැතහොත් මධ්‍යගත බල සැපයුම සහිත 2U 14 තව් මාධ්‍ය පරිවර්තක චැසිය තුළ සවි කළ හැකිය. විශේෂාංග M 1000Mbps ඊතර්නෙට් RJ45 සිට SFP මාධ්‍ය පරිවර්තකය දක්වා • අඩක් ...
123456 ඊළඟ> >> පිටුව 1/30