තනි මාදිලියේ ෆයිබර් ඔප්ටික් පැච් ලණුව

  • ST Single Mode Patch Cord

    ST තනි මාදිලියේ පැච් ලණුව

    මෙම ST තනි මාදිලියේ පැච් ලණුව MT ශ්‍රේණි සම්බන්ධක වලින් එකකි. ශ්‍රේණියේ ෆෙරියුලස්, ෆෙරියුලේ කෙළවරේ විෂ්කම්භයක් සහිත මාර්ගෝපදේශ කුහර දෙකක් සහ නිවැරදි සම්බන්ධතාවය සඳහා මාර්ගෝපදේශක පින් භාවිතා කරයි. ඊට අමතරව, විවිධ වර්ගයේ ජම්පර් නිෂ්පාදනය කිරීම සඳහා එය සැකසිය හැකිය. සම්බන්ධකයේ සංයුක්ත සැලසුම මඟින් ජම්පරයට විශාල හරයක් හා කුඩා ප්‍රමාණයක් ලබා ගත හැකිය. අනෙක් අතට, මෙම ST තනි මාදිලියේ පැච් ලණුව ඉහළ dens නත්ව ඒකාබද්ධ තන්තු-දෘෂ්ටි රේඛා පරිසරවල බහුලව භාවිතා කළ හැකිය ...
  • Single Mode To Multimode Fiber Patch Cord

    බහු මාදිලියේ ෆයිබර් පැච් ලණුව සඳහා තනි මාදිලිය

    බහුමාධ්‍ය ෆයිබර් පැච් රැහැන් සඳහා මෙම තනි මාදිලිය විශේෂයෙන් නිර්මාණය කර ඇත්තේ උපාංගයේ සිට ෆයිබර් ඔප්ටික් කේබල් සම්බන්ධකය දක්වා පැච් රැහැන් සෑදීම සඳහා ය. මෙම er න ආරක්ෂිත ස්ථරය සාමාන්‍යයෙන් දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂකය සහ පර්යන්ත පෙට්ටිය අතර සම්බන්ධතාවය සඳහා යොදා ගනී. වෙළඳපොලේ ඇති සාමාන්‍ය රැහැන් සමඟ සසඳන විට, අපගේ තනි මාදිලිය සිට බහුමාධ්‍ය ෆයිබර් පැච් රැහැන් හොඳ පුනරාවර්තන හැකියාව, හොඳ අන්තර් ප්ලග් ක්‍රියාකාරිත්වය සහ හොඳ උෂ්ණත්ව ස්ථායිතාවයකින් සමන්විත වේ. අනෙක් අතට, එය ද යථාර්ථය ...
  • SC to SC Single Mode Patch Cord

    SC සිට SC තනි මාදිලියේ පැච් ලණුව

    මෙම SC සිට SC තනි මාදිලියේ පැච් ලණුවෙහි ෆෙරූල් කෙළවරේ මුහුණතෙහි විෂ්කම්භයක් සහිත මාර්ගෝපදේශ කුහර දෙකක් සහ නිවැරදි සම්බන්ධතාවය සඳහා මාර්ගෝපදේශක පින් ඇත. ස්ථාපනය සඳහා එය සැබවින්ම පහසු වන අතර නඩත්තු කිරීමේ විශේෂ අවශ්යතාවයක් නොමැත. ඊට අමතරව, විවිධ ආකාරයේ එම්පීඕ ජම්පර් නිෂ්පාදනය කිරීම සඳහා එය සැකසිය හැකිය. උසස් ක්‍රියාදාමයකින් සමන්විත අපගේ SC සිට SC තනි මාදිලියේ පැච් රැහැන් රැහැන්ගත කිරීමේ ක්‍රියාවලියේදී ඉහළ dens නත්ව ඒකාබද්ධ ෆයිබර් ඔප්ටික් රේඛා පරිසරයන් තුළ පුළුල් ලෙස භාවිතා කළ හැකි අතර අධිවේගී ක්‍රියාකාරිත්වය සහතික කරයි. ඕ ...
  • SC to LC Single Mode Patch Cord

    SC සිට LC තනි මාදිලියේ පැච් ලණුව

    මෙම SC සිට LC තනි මාදිලියේ පැච් ලණුව දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂණ පද්ධතියට සම්බන්ධ කර ඇති අතර එමඟින් දෘශ්‍ය සම්බන්ධ කිරීම තුළින් සන්නිවේදනයේ ක්‍රියාකාරිත්වය අවබෝධ වන අතර සං .ාවේ කේතීකරණ ආකෘතියේ කිසිවක් නොමැත. වෙළඳපොලේ ඇති සාමාන්‍ය රැහැන් සමඟ සසඳන විට, අපගේ SC සිට LC තනි මාදිලියේ පැච් ලණුවෙහි අතිශය අඩු ප්‍රමාද දත්ත සම්ප්‍රේෂණය සැපයීමේ සහ අතිශය පුළුල් බල සැපයුම් වෝල්ටීයතාවයකට සහාය වීමේ වාසි ඇත. විශිෂ් power බල ආරක්ෂාවක් සහ ස්වයංක්‍රීය මාරුවකින් සමන්විත එය අල් ...
  • MTRJ to MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    MTRJ සිට MTRJ ෆයිබර් ඔප්ටික් පැච් කෝඩ්

    මෙම එම්ටීආර්ජේ සිට එම්ටීආර්ජේ පැච් රැහැන් ආරක්ෂිත ව්‍යුහයකින් සමන්විත වන අතර එමඟින් ජලය, ගින්න, විදුලි කම්පනය වැනි දෘශ්‍ය තන්තු වලට අවට පරිසරයට සිදුවන හානිය වැළැක්වීමේ කාර්යය අවබෝධ වේ. කේන්ද්‍රය ආලෝකය සම්ප්‍රේෂණය කරන වීදුරු හරයයි. බහුමාධ්‍ය තන්තු වල හරය විෂ්කම්භයක් ඇති අතර එය දළ වශයෙන් මිනිස් හිසකෙස් thickness ණකමකට සමාන වේ. තනි මාදිලියේ තන්තු හරය විෂ්කම්භයක් ඇත. හරයේ පිටත වීදුරු ලියුම් කවරයකින් වට වී ඇත්තේ පහළ දර්ශකයක් ...
  • LC to LC Single Mode Fiber Patch Cord

    LC සිට LC තනි මාදිලියේ ෆයිබර් පැච් ලණුව

    මෙම LC සිට LC තනි මාදිලියේ ෆයිබර් පැච් ලණුව දෘශ්‍ය තන්තු බෙදා හැරීමේ රාමුව හා ස්විචයට දෘශ්‍ය තොරතුරු සොකට් එක සම්බන්ධ කිරීම, ස්විචයන් අතර සම්බන්ධතාවය, ස්විචය සහ පරිගණකය අතර සම්බන්ධතාවය සහ අතර සම්බන්ධතාවය සඳහා කදිම පහසුකමක් විය හැකිය. දෘශ්‍ය තොරතුරු සොකට් එක සහ පරිගණකය. ඉහළ කාර්යසාධනයක් සහිත අපගේ LC සිට LC තනි මාදිලියේ ෆයිබර් පැච් රැහැන් කළමනාකරණ උප පද්ධතියට යෙදිය හැකිය. නිසි ප්‍රමාණය හා සැහැල්ලු බර නිසා, ...
  • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    LC තනි මාදිලියේ ෆයිබර් ඔප්ටික් පැච් ලණුව

    මෙම LC තනි මාදිලියේ පැච් ලණුව ඉහළ dens නත්ව පැච්ච් පරිසරයක් සඳහා විශේෂයෙන් සුදුසු වේ. වෙළඳපොලේ ඇති සාමාන්‍ය රැහැන් සමඟ සසඳන විට, මෙම ලණුව අතිශය කුඩා සම්බන්ධකයකින් සමන්විත වන අතර එමඟින් සාමාන්‍ය කේබල් ජම්පරය හා සසඳන විට වැඩි ඉඩ ප්‍රමාණයක් ඉතිරි වේ. කුඩා සම්බන්ධක වලිග කොපුව සාම්ප්‍රදායික LC සම්බන්ධක වලිග කොපුවට වඩා කෙටි වන අතර එමඟින් කැබිනට් කළමනාකරණය සඳහා වැඩි ඉඩක් ඉතිරි වේ. ඉහළ ක්‍රියාකාරිත්වය නිසා, අපගේ LC තනි මාදිලියේ පැච් කෝඩ් එකෙහි කෙටි ...
  • FC Single Mode Patch Cord

    FC තනි මාදිලියේ පැච් ලණුව

    High අධිවේගී කේබල් ජාල සඳහා සෙරමික් ෆෙරූල් සමඟ EIA / TIA 604-2 හමුවෙයි. · කේබල් මුද්‍රණය විවිධ කේබල් පැහැදිලි කිරීමට සහ හඳුනා ගැනීමට උපකාරී වේ. Ir සර්කෝනියා සෙරමික් ෆෙරූල් ඔප්ටිමම් අයිඑල් සහ ආර්එල්. Ins නැමිය නොහැකි සංවේදී තන්තු කේබලය ඔරොත්තු දීමේ හැකියාව පිළිබඳ විශිෂ්ට කාර්ය සාධනයක් පෙන්වයි. · K = K පෙට්ටි පැකේජය ඔබේ අයිතම සඳහා උපරිම ආරක්ෂාව සපයයි. පිරිවිතර සම්බන්ධක එෆ්.සී. සිට එෆ්.සී.