WDM මොඩියුලය

  • WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR

    WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR

    තරංග ආයාම අංශය බහුකාර්ය උදාසීන දෘෂ්‍ය ජාල මොඩියුලය GPON / XGPON / NGPON2 යෙදුම් සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. එය Thin Film Filter (TFF) තාක්ෂණය මත පදනම් වූ අතර 1310nm / 1490nm / 1550nm නාලිකාවේ ක්‍රියාත්මක වේ. විශේෂාංග ● අඩු ඇතුළත් කිරීමේ පාඩුව ● ඉහළ හුදකලාව ● අඩු ධ්‍රැවීකරණය මත යැපෙන පාඩුව act සංයුක්ත නිර්මාණය ● ඉහළ විශ්වසනීයත්වය සහ ඉහළ ස්ථායිතාව ide පුළුල් මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය: -5 from සිට 75 ℃ el ටෙල්කෝඩියා ජීආර් -1209-කෝර් අනුකූල el ටෙල්කෝඩියා ජීආර් -1221-කෝර් අනුකූල යෙදුම් CWDM System PON Networ ...
  • FWDM Componet

    FWDM සංයුක්තය

    මෙම FWDM සංරචක විශේෂිත දෘෂ්‍ය සං als ා වෙන් කිරීමට හෝ ඒකාබද්ධ කිරීමට පරිණත තුනී පටල ඇඟිලි ගැසීම් පෙරහන් තාක්ෂණය භාවිතා කරයි. පුළුල් කලාප පළල, අඩු ඇතුළත් කිරීම් නැතිවීම, ඉහළ හුදකලාව සහ අඩු උෂ්ණත්වය මත රඳා පවතින අලාභය සමඟ ඒවා දෘශ්‍ය ඇම්ප්ලිෆයර්, CATV සහ FTTH යෙදුම් සඳහා භාවිතා කිරීමට වඩාත් සුදුසු වේ. විශේෂාංග ide පුළුල් කලාප පළල ● අඩු ඇතුළත් කිරීමේ පාඩුව ● ඉහළ නාලිකා හුදකලාව cept සුවිශේෂී විශ්වසනීයත්වය සහ ස්ථාවරත්වය යෙදුම් l දෘශ්‍ය ඇම්ප්ලිෆයර් l CATV පිරිවිතර අයිතම ඒකක පරාමිතීන් සටහන් Pa ...
  • 1310/1490/1550FWDM Component

    1310/1490/1550FWDM සංරචකය

    විශේෂාංග ide පුළුල් කලාප පළල ● අඩු ඇතුළත් කිරීමේ පාඩුව ● ඉහළ නාලිකා හුදකලාව cept සුවිශේෂී විශ්වසනීයත්වය සහ ස්ථායිතා යෙදුම් ● දෘශ්‍ය ඇම්ප්ලිෆයර් ● CATV පිරිවිතර අයිතම ඒකක පරාමිතීන් වරාය (සීපී) මධ්‍යම තරංග ආයාමය lp nm 1310 සහ 1490 තරංග ආයාම පරාසය nm 1310 + -50 සහ 1490 + -B Ins 0.80 පැතලි බව dB ≤0.30 හුදකලාව @ dR dB ≥30 පරාවර්තක වරාය (CR) මධ්‍යම තරංග ආයාමය lR nm 1550 තරංග ආයාම පරාසය nm 1535 ~ 1620 ඇතුළු කිරීමේ ලො ...
  • 200G DWDM Module Mux Demux DWDM

    200G DWDM මොඩියුලය Mux Demux DWDM

    W න තරංග ආයාම අංශය බහුකාර්ය මොඩියුලය DWDM ජාල යෙදුම් සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. එය Thin Film Filter (TFF) තාක්ෂණය මත පදනම් වූ අතර 200G නාලිකා පරතරයකින් යුත් ITU Grid CWDM තරංග ආයාම 1520nm සිට 1620nm දක්වා ක්‍රියාත්මක වේ. විශේෂාංග ● අඩු ඇතුළත් කිරීමේ පාඩුව ● ඉහළ හුදකලාව ● අඩු ධ්‍රැවීකරණය යැපුම් පාඩුව ● ඉහළ විශ්වසනීයත්වය සහ ඉහළ ස්ථායිතාව el ටෙල්කෝඩියා ජීආර් -1209-කෝර් අනුකූල el ටෙල්කෝඩියා ජීආර් -1221-කෝර් අනුකූල ● රෝඑච්එස් -6 අනුකූල යෙදුම් ඩීඩබ්ලිව්ඩීඑම් පද්ධති පොන් ජාලය .
  • 150G DWDM MODULE MUX DEMUX for Base Station

    මූලික ස්ථානය සඳහා 150G DWDM මොඩියුලය MUX DEMUX

    W න තරංග ආයාම අංශය බහුකාර්ය මොඩියුලය DWDM ජාල යෙදුම් සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. එය Thin Film Filter (TFF) තාක්‍ෂණය මත පදනම් වූ අතර 150G නාලිකා පරතරයකින් යුත් ITU Grid CWDM තරංග ආයාම 1520nm සිට 1620nm දක්වා ක්‍රියාත්මක වේ. විශේෂාංග ● අඩු ඇතුළත් කිරීමේ පාඩුව ● ඉහළ හුදකලාව ● අඩු ධ්‍රැවීකරණය යැපුම් පාඩුව ● ඉහළ විශ්වසනීයත්වය සහ ඉහළ ස්ථායිතාව ● ටෙල්කෝඩියා ජීආර් -1209-කෝර් අනුකූල ● ටෙල්කෝඩියා ජීආර් -1221-කෝර් අනුකූල යෙදුම් ඩීඩබ්ලිව්ඩීඑම් පද්ධති පොන් ජාල CATV සබැඳි පිරිවිතර පරාමිති ඒකකය එස් ...
  • 100G DWDM Module MUX DEMUX LGX CASE

    100G DWDM මොඩියුලය MUX DEMUX LGX CASE

    W න තරංග ආයාම අංශය බහුකාර්ය මොඩියුලය DWDM ජාල යෙදුම් සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. එය Thin Film Filter (TFF) තාක්‍ෂණය මත පදනම් වූ අතර 100G නාලිකා පරතරයකින් යුත් ITU Grid CWDM තරංග ආයාම 1520nm සිට 1620nm දක්වා ක්‍රියාත්මක වේ. විශේෂාංග ● අඩු ඇතුළත් කිරීමේ පාඩුව ● ඉහළ හුදකලාව ● අඩු ධ්‍රැවීකරණය යැපුම් පාඩුව ● ඉහළ විශ්වසනීයත්වය සහ ඉහළ ස්ථායිතාව ● ටෙල්කෝඩියා ජීආර් -1209-කෝර් අනුකූල ● ටෙල්කෝඩියා ජීආර් -1221-කෝර් අනුකූල යෙදුම් ඩීඩබ්ලිව්ඩීඑම් පද්ධති පොන් ජාල CATV සබැඳි පිරිවිතර පරාමිති ඒකකය එස් ...
  • High Quality CWDM Multiplexer with 1470-1610nm for Base Station

    බේස් ස්ටේෂන් සඳහා 1470-1610nm සහිත උසස් තත්ත්වයේ සීඩබ්ලිව්ඩීඑම් බහුකාර්යය

    රළු තරංග ආයාමය අංශය බහුකාර්ය මොඩියුලය 5G පාදක ස්ථානය සහ බහු තරංග ආයාමය සීඩබ්ලිව්ඩීඑම් ජාල යෙදුම් සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. එය Thin Film Filter (TFF) තාක්‍ෂණය මත පදනම් වූ අතර ITn Grid CWDM තරංග ආයාම 1270nm සිට 1610nm දක්වා 20nm නාලිකා පරතරයකින් ක්‍රියාත්මක වේ. විශේෂාංග ● අඩු ඇතුළත් කිරීමේ පාඩුව ● ඉහළ හුදකලාව ● අඩු ධ්‍රැවීකරණය යැපුම් පාඩුව ● ඉහළ විශ්වසනීයත්වය සහ ඉහළ ස්ථායිතාව ide පුළුල් මෙහෙයුම් තරංග ආයාමය: 1260nm සිට 1620nm ide පුළුල් මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය: -5 from සිට 75 ℃ ℃ ටෙල්කෝඩියා GR-120 ...
  • 9+1CH CWDM with LGX Box

    LGX කොටුව සමඟ 9 + 1CH CWDM

    රළු තරංග ආයාමය අංශය බහුකාර්ය මොඩියුලය 5G පාදක ස්ථානය සහ බහු තරංග ආයාමය සීඩබ්ලිව්ඩීඑම් ජාල යෙදුම් සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. එය Thin Film Filter (TFF) තාක්‍ෂණය මත පදනම් වූ අතර ITn Grid CWDM තරංග ආයාම 1270nm සිට 1610nm දක්වා 20nm නාලිකා පරතරයකින් ක්‍රියාත්මක වේ. විශේෂාංග ● අඩු ඇතුළත් කිරීමේ පාඩුව ● ඉහළ හුදකලාව ● අඩු ධ්‍රැවීකරණය යැපුම් පාඩුව ● ඉහළ විශ්වසනීයත්වය සහ ඉහළ ස්ථායිතාව el ටෙල්කෝඩියා ජීආර් -1209-කෝර් අනුකූල el ටෙල්කෝඩියා ජීආර් -1221-කෝර් අනුකූලතා පිරිවිතර පරාමිති ඒකක පිරිවිතර ...
  • 8CH CWDM Mux and Demux Module

    8CH CWDM Mux සහ Demux මොඩියුලය

    රළු තරංග ආයාමය අංශය බහුකාර්ය මොඩියුලය 5G පාදක ස්ථානය සහ බහු තරංග ආයාමය සීඩබ්ලිව්ඩීඑම් ජාල යෙදුම් සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. එය Thin Film Filter (TFF) තාක්‍ෂණය මත පදනම් වූ අතර ITn Grid CWDM තරංග ආයාම 1270nm සිට 1610nm දක්වා 20nm නාලිකා පරතරයකින් ක්‍රියාත්මක වේ. විශේෂාංග අඩු ඇතුළත් කිරීමේ පාඩුව ඉහළ හුදකලාව අඩු ධ්‍රැවීකරණය යැපුම් පාඩු පුළුල් මෙහෙයුම් තරංග ආයාමය: 1260nm සිට 1620nm දක්වා පුළුල් මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය: -5 from සිට 75 ℃ දක්වා ඉහළ විශ්වසනීයත්වයක් සහ ඉහළ ස්ථායිතාවයක් Telcordia GR-1209-CORE compli ...
  • Single Fiber Bidirectional Optical Circulator

    තනි තන්තු ද්විපාර්ශ්වික දෘෂ්‍ය චක්‍රලේඛය

    චක්‍රලේඛය ආපසු හැරවිය නොහැකි දෘශ්‍ය සම්ප්‍රේෂණය අවබෝධ කර ගන්නා අතර එය ආලෝකයේ ප්‍රතිලෝම සම්ප්‍රේෂණයට මග පෙන්වයි, අභ්‍යවකාශයේ ආලෝකය සම්ප්‍රේෂණය කිරීමෙන් එය වෙන් කරයි, එය වෙනත් වරායකින් ප්‍රතිදානය කරයි. තනි තන්තු ද්වි-දිශා සම්ප්‍රේෂණය සාක්ෂාත් කර ගැනීමට සහ තන්තු සම්පත් ඉතිරි කිරීමට WDM MUX මොඩියුලය සහ ඩෙමූක්ස් මොඩියුලය සමඟ එය භාවිතා කළ හැකිය. විශේෂාංග ● අඩු ඇතුළත් කිරීමේ පාඩුව ● අඩු ධ්‍රැවීකරණය යැපුම් පාඩුව ide පුළුල් මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය: -5 from සිට 75 ℃ ℃ ඉහළ විශ්වසනීයත්වය සහ ස්ථාවරත්වය ● ටෙල්කෝඩියා ජීආර් -1209-කෝර් ...
  • CCWDM Mux Demux Module

    CCWDM Mux Demux මොඩියුලය

    සංයුක්ත ගොරෝසු තරංග ආයාමය අංශය බහු තරංග ආයාමය සීඩබ්ලිව්ඩීඑම් ජාල යෙදුම් සහ 5 ජී බේස් ස්ටේෂන් මොඩියුලය සඳහා නිර්මාණය කර ඇත. අපගේ CCWDM නිදහස් අභ්‍යවකාශ තාක්‍ෂණය මත පදනම්ව නිපදවන අතර 20nm නාලිකා පරතරයකින් යුත් ITU ග්‍රිඩ් සීඩබ්ලිව්ඩීඑම් තරංග ආයාම 1270nm සිට 1610nm දක්වා ක්‍රියාත්මක වේ. විශේෂාංග ● අඩු ඇතුළත් කිරීමේ පාඩුව ● ඉහළ හුදකලාව ● අඩු පීඩීඑල් ● සංයුක්ත නිර්මාණය ● හොඳ නාලිකාව සිට නාලිකාව දක්වා ඒකාකාරිත්වය ide පුළුල් මෙහෙයුම් තරංග ආයාමය: 1260nm සිට 1620nm දක්වා ● ඉහළ විශ්වසනීයත්වය සහ ස්ථාවරත්වය ● ටෙල්කෝඩියා GR-1209-CORE-2001 ...