FTTH ඔප්ටිකල් ග්‍රාහකය

  • ZHR1000SD FTTH ඉහළ මට්ටමේ ඔප්ටිකල් ග්‍රාහකය

    ZHR1000SD FTTH ඉහළ මට්ටමේ ඔප්ටිකල් ග්‍රාහකය

    ZHR1000SD FTTH දෘශ්‍ය ග්‍රාහකය CATV FTTH ජාලය සඳහා විශේෂයෙන් නිර්මාණය කර ඇත.
  • FTTH ක්ෂුද්‍ර ඔප්ටිකල් ග්‍රාහක ZHR10M3

    FTTH ක්ෂුද්‍ර ඔප්ටිකල් ග්‍රාහක ZHR10M3

    කාර්ය සාධන ලක්ෂණ ◆උසස් තත්ත්වයේ ප්ලාස්ටික් කවචය, දෙපස සිදුරු නිර්මාණය හරහා, හොඳ තාපය විසුරුවා හැරීම.◆RF නාලිකාව සම්පූර්ණ GaAs අඩු ශබ්ද ඇම්ප්ලිෆයර් පරිපථය.ඩිජිටල් සංඥාව -15dBm පිළිගැනීම සහ ඇනලොග් සංඥාව 10dBm පිළිගැනීම තෘප්තිමත් කරයි.◆ප්‍රකාශ ආදාන AGC ශ්‍රිතය සමඟින් ◆ප්‍රති-අධි සංඛ්‍යාත සර්ජ් ආරක්ෂණ GaAs ඇම්ප්ලිෆයර් නළය.◆අඩු බල සැලසුම, ඉහළ කාර්යක්ෂමතාවයෙන් යුත් මාරු කිරීමේ බල සැපයුම බල සැපයුමේ ඉහළ විශ්වසනීයත්වය සහ ඉහළ ස්ථාවරත්වය සහතික කරයි.සමස්ත බලය...
  • FTTH මයික්‍රෝ ඔප්ටිකල් ග්‍රාහකය ZHR13MC

    FTTH මයික්‍රෝ ඔප්ටිකල් ග්‍රාහකය ZHR13MC

    1.විශේෂාංග ●Utral-අඩු දෘශ්‍ය බලය ලබා ගැනීම.●සීතල මුද්දර ලෝහ නිවාස.●එය USB පෝට් එක හරහා Set-Top Box හි බල සැපයුමෙන් බල ගැන්වේ.●RF සංඥාව F-type සම්බන්ධකය මගින් Set-top-Box හි F-type input port වෙත සම්බන්ධ කර ඇත, පසුව එය Set-top-Box හි ආදාන තොටේ ස්ථාපනය කර ඇත.●F-වර්ග සම්බන්ධකය මෙට්‍රික් හෝ ඉම්පීරියල් (විකල්ප).●ZHR13MC හි දිශාව අංශක 360 භ්‍රමණය විය හැක, ඉතා නම්‍යශීලී ස්ථාපන ඉඩ.●ප්‍රකාශ ඇඩැප්ටරය FC/APC හෝ SC/APC (විකල්ප) වේ.●ඔබට අනුව...
  • FTTH ඔප්ටිකල් ග්‍රාහකය (බිල්ඩ්-ඉන් ෆිල්ටරය)

    FTTH ඔප්ටිකල් ග්‍රාහකය (බිල්ඩ්-ඉන් ෆිල්ටරය)

    ZHR28 ශ්‍රේණියේ ගෘහස්ථ දෘශ්‍ය නෝඩය ඉහළ කාර්ය සාධනයක් සහ ඉහළ විශ්වසනීයත්වයක් සහිත දෘශ්‍ය ග්‍රාහකයකි.එය පරිපථයේ -8dBm~+2dBm ලෙස පුළුල් ගතික පරාසයක දෘශ්‍ය බල ආදාන සංඥාවල RF ප්‍රතිදාන මට්ටමේ ස්වයංක්‍රීය පාලන (AGC) ක්‍රියාකාරිත්වය අවබෝධ කර ගනිමින් පුළුල් ගතික පරාසයක දෘශ්‍ය අනාවරක භාවිතා කරයි.විශේෂාංග 1.මෙහෙයුම් කලාප පළල 87~1000MHz වේ.2.One-way low noise RF signal output, එය ආර්ථිකමය සහ ප්‍රායෝගිකයි.3.එය බල සැපයුම සහ දෘශ්‍ය බලය සඳහා දර්ශක ඇත.4. Optical Auto Gain Contro...
  • FTTH මයික්‍රෝ ඔප්ටිකල් රිසීවරය ZHR100L

    FTTH මයික්‍රෝ ඔප්ටිකල් රිසීවරය ZHR100L

    1.Overview ZHR100L Mini Optical Node කාර්ය සාධනයෙන් ඉහළයි, විශ්වසනීයත්වයෙන් හොඳයි, බලශක්ති වියදමෙන් අඩුයි, පරිමාවෙන් කුඩායි, සහ Fiber To The Node/Fiber To Home(FTTH) ජාලයට හොඳයි.2.විශේෂාංග 1) 1310nm සහ 1550nm විකල්ප ක්‍රියාකාරී කවුළුව 2) සංඛ්‍යාත 40MHz -1002MHz 3) Gallium arsenide ඇම්ප්ලිෆයර් හොඳ කාර්ය සාධන දර්ශකයක් සමඟ භාවිතා කරයි.4) මෙට්‍රික් පද්ධතියක් (හෝ ඉංග්‍රීසි පද්ධතියක්) රේඩියෝ සංඛ්‍යාත ප්‍රතිදාන වරායක් සහ DC12V~15V ස්වාධීන DC බල සැපයුම් වරායක් ඇත.5) කුඩා ඇලුමිනියම් ඩයි වාත්තු c...
  • FTTH ඔප්ටිකල් ග්‍රාහකය ගොඩනැංවීම WDM ZHR860MD

    FTTH ඔප්ටිකල් ග්‍රාහකය ගොඩනැංවීම WDM ZHR860MD

    දළ විශ්ලේෂණය ZHR860MD යනු ඉහළ කාර්ය සාධනයක් සහ ඉහළ විශ්වසනීයත්වයක් සහිත දෘශ්‍ය ග්‍රාහකයකි.එය පරිපථයේ -10~-3dBm ලෙස පුළුල් ගතික පරාසයක දෘශ්‍ය බල ආදාන සංඥාවල RF නිමැවුම් මට්ටමේ ස්වයංක්‍රීය පාලන (AGC) ක්‍රියාකාරිත්වය අවබෝධ කර ගනිමින් පුළුල් ගතික පරාසයක දෘශ්‍ය අනාවරක භාවිතා කරයි.විශේෂාංග මෙහෙයුම් කලාප පළල 47~1000MHz වේ.එක් මාර්ගයක් අඩු ශබ්ද RF සංඥා ප්රතිදානය, එය ආර්ථික හා ප්රායෝගික වේ.එය බල සැපයුම සහ දෘශ්ය බලය සඳහා දර්ශක ඇත.ඔප්ටිකල් ඔටෝ ගේන් පාලන (AGC) ශ්‍රිතය.PO සමඟ ...
  • ZHR860MF ක්ෂුද්‍ර ඔප්ටිකල් ග්‍රාහකය

    ZHR860MF ක්ෂුද්‍ර ඔප්ටිකල් ග්‍රාහකය

    නිවසේ (FTTH) ජාලයට ෆයිබර් යෙදීම.ෆයිබර් සිට ගෘහ ජාලය සඳහා විශේෂාංගය භාවිතා කිරීම.ඝන ඩයි-කාස්ට් ඇලුමිනියම් නිවාස.ආදාන සම්බන්ධකය SC/APC සහ F කාන්තා සම්බන්ධකය සමඟ RF ප්‍රතිදානය.2-අදියර LED ආදාන බල දර්ශකය සමඟ.ආදාන බල පරාසය -10~+3dBm ප්රතිදාන මට්ටම 75~80dBuV.ගොඩනඟන AGC කාර්යය.තල්ලු කිරීමේ තාක්ෂණයෙන් සාදන ලද අඩු ශබ්ද ඇම්ප්ලිෆයර්.ඉතා අඩු බලශක්ති පරිභෝජනය 2.0W.පරාමිති කාර්ය සාධන ඒකක දර්ශකය ඔප්ටිකල් පරාමිතිය මෙහෙයුම් තරංග ආයාමය nm 1550 ආදාන බලය dBm ...
  • ZHR1000M FTTH ෆයිබර් ඔප්ටිකල් රිසීවරය

    ZHR1000M FTTH ෆයිබර් ඔප්ටිකල් රිසීවරය

    ලුහුඬු සටහන් ZHR1000M Mini Optical node කාර්ය සාධනයෙන් ඉහළයි, විශ්වසනීයත්වයේ හොඳයි, පරිමාවෙන් කුඩා බලශක්ති වියදමකින් අඩුයි, සහ Fiber To The Node/Fiber To Home (FTTH) ජාලයට හොඳයි.විශේෂාංග •සංඛ්‍යාත 40MHz -1002MHz.• හොඳ කාර්ය සාධන දර්ශකයක් සමඟ භාවිතා කරන ගැලියම් ආසනයිඩ් ඇම්ප්ලිෆයර්.• මෙට්‍රික් පද්ධතියක් (හෝ ඉංග්‍රීසි පද්ධතියක්) රේඩියෝ සංඛ්‍යාත නිමැවුම් වරායක් සහ DC12V~15V ස්වාධීන DC බල සැපයුම් තොටක් ඇත.• කුඩා ඇලුමිනියම් ඩයි වාත්තු ආවරණයක්, අලංකාර ලෙස හැඩගස්වා ඇත, නිවසේ භාවිතය සඳහා හොඳය.• SC/... භාවිත කරන්න
  • FTTH WDM ෆයිබර් ඔප්ටිකල් රිසීවරය

    FTTH WDM ෆයිබර් ඔප්ටිකල් රිසීවරය

    පරාමිති ඔප්ටික් විශේෂාංගය CATV වැඩ තරංග ආයාමය nm 1260~1620 1540~1563 සමත් තරංග ආයාමය nm 1310 සහ 1490 නාලිකා හුදකලාව dB ≥40 1550nm&1490nm වගකීම A/W ⥉3 9 1550nm&1490nm +2~-10 Analog TV(CNR>45dB) ඔප්ටිකල් ප්‍රතිලාභ පාඩු dB +2~-20 ඩිජිටල් TV(MER>29dB) ≥55 ඔප්ටිකල් ෆයිබර් සම්බන්ධකය SC/APC LC/APC RF විශේෂාංගය වැඩ කලාප පළල MHz 47-1002 ...
  • ZHR1000MF FTTH ෆයිබර් ඔප්ටිකල් රිසීවරය

    ZHR1000MF FTTH ෆයිබර් ඔප්ටිකල් රිසීවරය

    ලුහුඬු සටහන් ZHR1000MF Mini Optical node කාර්ය සාධනයෙන් ඉහළයි, විශ්වසනීයත්වයේ හොඳයි, පරිමාවෙන් කුඩා බලශක්ති වියදමකින් අඩුයි, සහ Fiber To The Node/Fiber To Home (FTTH) ජාලයට හොඳයි.විශේෂාංග •බෑන්ඩ් ෆිල්ටරය සමඟ සහ 1550nm පසු කරන්න.•සංඛ්‍යාත 40MHz -1002MHz.• හොඳ කාර්ය සාධන දර්ශකයක් සමඟ භාවිතා කරන ගැලියම් ආසනයිඩ් ඇම්ප්ලිෆයර්.• මෙට්‍රික් පද්ධතියක් (හෝ ඉංග්‍රීසි පද්ධතියක්) රේඩියෝ සංඛ්‍යාත නිමැවුම් වරායක් සහ DC12V~15V ස්වාධීන DC බල සැපයුම් තොටක් ඇත.• කුඩා ඇලුමිනියම් ඩයි වාත්තු ආවරණයක්, අලංකාර...
  • ZHR1000P FTTH ඔප්ටිකල් ග්‍රාහකය

    ZHR1000P FTTH ඔප්ටිකල් ග්‍රාහකය

    ZHR1000P ශ්‍රේණියේ FTTH දෘෂ්‍ය ග්‍රාහකය ඉහළ කාර්ය සාධනයක්, අඩු ග්‍රාහක දෘශ්‍ය බලයක් සහ CATV ක්‍රියාකරුවන් සඳහා උසස් තත්ත්වයේ සහ විශිෂ්ට FTTH ජාල විසඳුමක් සපයන අඩු පිරිවැයක් ඇත.ZHR1000PD විශේෂයෙන් FTTP/FTTH යෙදුම සඳහා නිර්මාණය.ඉහළ කාර්ය සාධනය, අඩු ග්‍රාහක දෘශ්‍ය බලය සහ අඩු පිරිවැය MSO සඳහා හොඳම තේරීම FTTH විසඳුමයි.WDM 1550nm වීඩියෝ සංඥා සහ 1490nm / 1310nm දත්ත සංඥා සඳහා ඒකාබද්ධ කර ඇත.ONT උපාංගය සම්බන්ධ කිරීම සඳහා පරාවර්තනය 1490nm/1310nm.ඔවුන් ඉතා සුදුසු ...
  • WDM සමඟ FTTH කුඩා ඔප්ටිකල් ග්‍රාහකය

    WDM සමඟ FTTH කුඩා ඔප්ටිකල් ග්‍රාහකය

    විස්තරය ZHR1000PD යනු FTTP/FTTH සම්ප්‍රේෂණ යෙදුම් සඳහා නිර්මාණය කර ඇති WDM හි කුඩා ගෘහස්ථ දෘෂ්‍ය ග්‍රාහක නිර්මාණයකි.එය අඩු ශබ්ද, ඉහළ RF ප්රතිදානය සහ අඩු බලශක්ති පරිභෝජනය සමඟ විශිෂ්ට සංඛ්යාත සහ විකෘති ප්රතිචාර ලබා දෙයි.එය තනි මාදිලියේ ෆයිබර් පිග් ටේල්ඩ් එකක් වන අතර විවිධ සම්බන්ධක විකල්ප සමඟින් ලබා ගත හැකිය.අතුරුමුහුණත නැත අතුරුමුහුණත විස්තරය 1 RF OUT RF OUT1 F සම්බන්ධකය 2 RF OUT2 විකල්ප 3 PWR බල ඇඩැප්ටර වරාය 4 PON 1490/1310mn දත්ත අතුරුමුහුණත SC/PC...
12ඊළඟ >>> පිටුව 1/2